• تلفن021-44432535
 • آدرستهران –خیابان سردار جنگل بهار غربی پلاک یک واحد دو
 • تلفن021-44432535
 • آدرستهران –خیابان سردار جنگل بهار غربی پلاک یک واحد دو

درباره ما

معرفی شرکت

شرکت فنی مهندسی سیمای روشن از سال1381 فعالیت خود را آغاز کرده است.  در طول این سال ها پروژه های چالش برانگیر و تخصصی زیادی توسط تیم ما انجام شده است که مهارت و تجربه ما را در طراحی و اجرا و مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات و برقی  و ارایه راهکارهای فنی افزایش داده است.

این شرکت با بهره گیری از مدیریت مجرب و کادر فنی جوان و تجربیات بین المللی، به منظور پاسخگویی به نیازهای مهندسی جامعه ایرانی در زمینه مخابرات، نرم افزار و سخت افزار فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت با تمرکز بر مخابرات سیار، صنعت موبایل و نرم افزار در زمینه های تخصصی طراحی، بهینه سازی، نصب و اجری سایتهای مخابراتی و موبایل و دیتا، نگهداری و تامین تجهیزات فیبر نوری، سخت افزار و نرم افزار های مورد نیاز صنایع مختلف از جمله مخابرات سیار، نفت، گاز و پتروشیمی، موفقیتهای چشمگیری کسب نموده است.

مبنای اصلی فعالیت های این شرکت رضایتمندی مشتری بوده و این امر با کمک و حمایت متخصصان تراز اول و نخبگان کشوری محقق گردیده است.

این شرکت توانایی لازم برای ارائه کلیه خدمات و سرویسهای مخابراتی از قبیل طراحی، تولید، نگهداری و توسعه سامانه های نرم افزاری مختلف را دارا می باشد و گواه این موضوع مشتریان این شرکت می باشند که بزرگترین شبکه های مخابراتی کشور بخشی از آن را شامل می شود.

چشم انداز رسالت کاری و ارزش های محوری

 • چشم انداز:
  دستیابی به اهداف بزرگ و دوربرد، پاسخگویی مستمر به نیازمندیهای مخاطبین و مشتریان در محیط های پر تلاطم و حفظ جایگاه ملی و منطقه ای در میان شرکتهای مخابراتی و تکنولوژی محور، با حرکت در سایه برنامه ریزی استراتژیک محقق می شود. شرکت سیمای روشن در راستای این مهم و تحقق سند چشم انداز بیست ساله کشور، اقدامات گسترده ای را در زمینه برنامه ریزی استراتژیک آغاز نموده است.
 • رسالت کاری سازمان:
  ماموریت شرکت سیمای روشن ارائه خدمات پیشرفته در زمینه مخابرات، نرم افزار و سخت افزار، تامین تجهیزات و مشاوره و بستر سازی برای انتقال دانش و تکنولوژی های به روز به قشر نوآور و علاقه مند به حرکت در راستای مسیر دانایی محوری سند چشم انداز 1404 جمهوری اسلامی ایران است. این شرکت در راستای گسترش فعالیت در سطوح ملی و منطقه ای و بین المللی از پتانسیل های داخلی و نمایندگان شرکت های صاحب تکنولوژی خارجی به شیوه بهینه، بهره میبرد.
 • ارزش های محوری:
  اصول مدیریت و عملیات هر سازمان نشان از ارزشها، باورها و اصول اخلاقی جاری در آن سازمان است. اهداف عمومی و راهبردی شرکت سیمای روشن نیز بر پایه اعتقادات و باورهای عمیق این مجموعه مبنی بر پایبندی به ارزشهای اخلاقی، محوریت پژوهش و تحقیقات، توسعه گرایی سرمایه های انسانی و نوآوری و خطرپذیری برای پاسخگویی به نیاز جامعه و اصالت بخشی به نیازمندیهای مشتری، تعریف و تبیین شده است.

ساختار شرکت فنی مهندسی

سیمای روشن

معرفی مدیرعامل

مهندس علیرضا مهدوی

رییس هیئت مدیره و مدیر عامل
کارشناسی ارشد مخابرات و مدیریت

بیش از 25 سابقه مدیریتی و اجرایی و متخصص در زمینه مهندسی مخابراتی و مدرس دانشگاه

سوابق آموزشي:

 1. تدريس دروس پايه و تخصص الکترونیک ومخابرات در طول 15 سال با بيش  از 3000 ساعت تدریس
 2. تهيه و ترجمه کتب و جزوات تخصصي الکترونیک ومخابرات
 3. گذراندن دوره هاي آموزشي تخصصي  مخابرات اعم از اصول انتقال تلفن همراه-انواع سوئيچهاي ديجيتال –PCM- سيستمهاي Access- فيبرنوري-سيستمهاي انتقال-شبکه کابل و هوايي –کافوهاي نوري- سيستم wll-GSM –اصول کالبيراسيون تجهيزات
 4. گذراندن دوره آموزشي مديريت پروژه به مدت 36 ساعت
 5. گذراندن دوره آموزشي ساختار و سوئيچهاي مختلف کارين-ZTE –S12 – به مدت 240 ساعت
 6. تدريس و آموزش دروس تخصصي PCM –سوئيچهاي ديجيتال-ميکروپروسسور و اجزاء کامپيوترسيستمهاي انتقال-شبکه هاي يکپارچه مخابرات(ATM ) به طور متوالي
 7. گذراندن دوره هاي تخصصي کامپيوتر و فن آوري اطلاعات (ICDL ) ()
 8. شرکت در دوره آموزشي مديريت شبکه يکپارچه سازي مخابرات (TMN

سوابق آموزشي و مشارکتي خارج از شرکت

 1. تهيه  مقاله هاي مديريتي و آموزش و چاپ آن در نشريات و مجلات بيش از 50 مورد
 2. همکاري و تدريس در  دانشگاه آزاد اسلامي منطقه جنوب کشور
 3. همکاري با مديريت دارالقرآن شهرستان صفاشهر از چندين سال قبل که ادامه دارد
 4. همکاري با سازمان بسيج متخصصين ايران شاخه استان فارس از سال 78 ت84
 5. همکاري با کميته امداد امام خميني به مدت 10 سال متوالي
 6. عضويت و همکاري در انجمن مهندسين برق و الکترونيک استان فارس وکرمان
 7. شرکت و همکاري در در سمينارها و کنفرانس کشوري و بين المللي برق و اکترونيک در سال 82 در دانشکاه شيراز
 8. عضو کميته برق و الکترونيک سازمان بسيج مهندسين برق و الکترونيک استان فارس وکرمان از سال 78 تاکنون همکاري فني با مديريت صنايع خودکفائي  جهاد خودکفائي سپاه پاسداران

گواهی نامه ها